Kontakt

Hovedkontor - Bergen

Kanalveien 5
5068 Bergen

Kontor - Oslo

Karenslyst Allè 53
3 etg
0279 Oslo

Kontor - Stavanger

Stavanger City Center
Verksgata1A, 5etg
 4013 Storhaug

Kontaktinfo - kunder/leverandører/økonomi

Telefon: +47 920 23 726
E-post: post@radanorge.no
Faktura-epost: faktura@radanorge.no
Orgnr: 819 713 952

Ansatte

Marita Meland Tunes
Daglig leder/Partner

Telefon: + 47 920 23 726
E-post: marita@radanorge.no

Ingeniør
Dag Samsonsen
Salg & Markedsdirektør/Partner

Telefon: +47 480 95 462
E-post: dag@radanorge.no

Sivilingeniør
Trond Henanger
Partner Manager
Direktør BAE

Telefon: +47 473 02 061
E-post: trond@radanorge.no

Elin Steinsund-Dalseid
Administrasjonskoordinator

Telefon: +47 957 24213
E-post: elin@radanorge.no

Lene Olafsen-Høibach
Teamleder

Telefon: +47 915 86 776
E-post: lene@radanorge.no

Tilbake-meldinger

Vi er opptatt av at våre søkere, ansatte, kunder og andre samarbeidspartnere er fornøyd. I skjemaet vil vi gjerne høre fra deg – uansett om det er ris, ros, forbedringsforslag eller anbefalinger.

*Du kan velge å være anonym ved å kun fylle ut nederste felt.

Takk. VI har nå mottatt din anonyme henvendelse
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Adresse

Rada Engineering & Consulting Norge AS
Kanalveien 5
5068 Bergen

Cookies